BAKIRKÖY EYLÜL KARTALTEPE ANAOKULU YÜZME ETKİNLİĞİ

Yüzme, en sevilen spor dallarından birisidir. Özellikle yaz aylarında tatilimizin vazgeçilmez bir parçasıdır ve çocuklar için de çok eğlencelidir. Hemen hemen herkes yüzmeyi bilir ancak her spor dalının olduğu gibi yüzme sporunun da tekniği vardır.

Yüzme, diğer spor dallarıyla kıyasladığımızda, vucudumuzdaki kasları büyük bir kısmını çalıştıran ender spor dallarından biridir. Yüzerken vucüdumuz yatay konum aldığı için kan dolaşımı diğer sporlara göre daha kolay gerçekleşir. Bu sayede, diğer sporlara göre kalbi çok daha az yorar.

İnsanın en kolay uyum sağlayabileceği spor dallarından birisidir. Yürümek gibi doğal ve aynı zamanda kolay bir spordur.

anaokulu-yüzme-egitimi

Yüzme sporunda teknik önemlidir. Yanlış teknikle yüzülmesi durumunda, vücudunuzdaki kaslar yanlış açılarla çalışabileceğinden, vucüt gelişiminizin ve duruşunuzun bozulmasına neden olabilir. Kreş – Anaokulumuz da eğitimlerimiz Ataköyde bulunan ATAKÖY Olimpik Yüzme Havuzu Salonunda profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

Belirli bir sıklıkta ve doğru teknikle yapıldığında yüzme sporu çok iyi bir kardiyovasküler egzersiz

1) Kreş – Anaokulumuz da çocuklarımızın yüzme ile özgüven aşılamasına yardımcı olmak;

2) Kreş – Anaokulumuz da çocuklarımızın yüzme ile vücut gelişimi ve duruşu geliştirmeye yardımcı olmak;

3) Kreş – Anaokulumuz da Yüzme sırasında yüksek miktarda enerji harcandığı için, çocukların obezite gibi hastalıklara yakalanma riski minimuma indirmek;

4) Kreş – Anaokulumuz da yüzme esnasından tüm kaslar çalıştığı için, ilerleyen yaşlarda sakatlanma riski azaltmak;

5) Kreş – Anaokulun da yüzmeyi erken yaşta öğrenen çocuk, olası bir boğulma riskini minimuma indirgemek.

6) Kreş – Anaokulumuz da Suyun rahatlatıcı etkisiyle, çocuklar daha sakin bir yapıya kavuşur.

Bakırköy anaokulları, Bakırköy anaokulu, Bakırköy yuvalar, Bakırköy yuva, Bakırköy kreşler, Bakırköy kreş, Bakırköy’deki çocuk evleri, Bakırköy çocuk evleri, Bakırköy çocuk evi, Bakırköy kreş listesi, Bakırköy kreş fiyatları, Bakırköy anaokulu listesi, Bakırköy anaokulu fiyatları, anaokulu Bakırköy, anaokulları, İstanbul anaokulları, İstanbul anaokulu, İstanbul’daki yuvalar, İstanbul yuvalar, İstanbul yuva, İstanbul’daki kreşler, İstanbul kreşler, İstanbul kreş, 2 yaş yüzme, 3 yaş yüzme, 4 yaş yüzme, 5 yaş yüzme, 6 yaş yüzme, yaz yüzme okulu, kış yüzme okulu, kış yüzme okulları, bakırköy kış yüzme okulları, Anaokulu, Kreş, Yuva, Anaokulu Seçimi, Okul Öncesi, Okul Öncesi yüzme, anaokulu yüzme, yüzme, yüzme eğitimi, kreş yüzme eğitimi 2 yaş yüzme eğitimi, 2 yaş yüzme kursu, 3 yaş Yüzme eğitimi, 3 yaş Yüzme kursu, 4 yaş yüzme eğitimi, 4 yaş yüzme kursu, 5 yaş Yüzme eğitimi, 5 yaş yüzme kursu, 6 yaş yüzme eğitimi, 6 yaş yüzme kursu, çoçuk yüzme eğitimi