oyungrubu

Eylül Kartaltepe de “Oyna, Öğren, Keşfet, Eğlen” Grubu: (2 yaş 3 yaş)

Oyun ve aktiviteler aracılığıyla çocukların zihinsel, sanatsal ve duyusal gelişimlerine katkıda bulunmak hedefleniyor. Her hafta değişen temalarla çocuklar atölye rahatlığında yaşıtlarıyla oynuyor, iletişim kuruyor, dokunuyor, keşfediyor, eğleniyor.

Yapılan her aktivitede neyi neden yaptığımızı, yaptıklarımızın çocuğa kazanımlarını anlatıyoruz. Anneler ile çocuklarıyla evlerinde kolayca hazırlayabilecekleri etkinlikleri ve oyunları paylaşıyoruz. Hem çocuklar hem de ebeveynler için kitap önerilerinde bulunuyoruz.

Oyun Grubunda Çocuklarla neler mi yapıyoruz?

Özgürce yaratıyoruz, boyuyoruz, elliyoruz, kirleniyoruz, okuyoruz, dinliyoruz, görüyoruz, tadıyoruz, pişiriyoruz, farklılıkları keşfediyoruz, grupluyoruz, ayırıyoruz, rengarenk oluyoruz, şekilden şekle giriyoruz, şekil veriyoruz, yapıyoruz-bozuyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz, yapıştırıyoruz, söküyoruz…

Ama en çok eğleniyoruz!

Eylül Kartaltepe’de anneli oyun grubu zaman ve günleri

Okulumuzda oyun grubu saat ve günlerini veli kendisi belirliyor. Öğretmenler tarafından velilere ders çizelgesi verilir, veli de buradan istediği etkinliklere çocuğunu istediği saat aralıklarında getiriyor. Aynı zamanda bezli çocuklar var ise velinin isteği ve çocuğun hazır olmuşluk durumuna göre tuvalet eğitimi de verilmektedir.

Anaokulu logo
bakırköy oyun grupları, oyun grupları bakırköy, 2 yaş oyun grubu bakırköy, 3 yaş oyun grubu bakırköy, 4 yaş oyun grubu bakırköy, oyun grubu, bakırköydeki oyun grupları, oyun grubu bahçelievler, anneli oyun grubu bahçelievler, anneli oyun grubu bakırköy, bahçelievler oyun evi, bakırköy oyun evi, bahcelievler oyun gruplari, ataköy oyun grubu, yeşilköy oyun grubu, florya oyun grubu, kartaltepe oyun grubu, bakırköy kartaltepe oyun grubu, anneli oyun grubu bakırköy, anneli oyun grubu zeytinburnu, zeytinburnu oyun grubu, 2 yaş oyun grubu zeytinburnu, 3 yaş oyun grubu zeytinburnu, 4 yaş oyun grubu zeytinburnu, 2 yaş oyun grubu bahçelievler, 3 yaş oyun grubu zeytinburnu, 4 yaş oyun grubu zeytinburnu, incirli oyun grubu, incirli oyun evi, zeytinburnu oyun evi, osmaniye oyun evi, osmaniye oyun grubu, zeytinlik oyun grubu, zuhratbaba oyun grubu, sakız ağacı oyun grubu, cevizlik oyun grubu, basınköy oyun grubu, oyun grubu, oyun evi, 2 yaş oyun grubu, 3 yaş oyun grubu, anneli oyun grupları, hafta sonu oyun grupları, oyun grupları fiyatları, bakırköy oyun grubu fiyatları